SON DAKİKA

"Ankara" İLE İLGİLİ HABERLER

Sürücüler dikkat! TEM'de 1 ay sürecek çalışma
Kocaeli TEM Otoyolu, Şekerpınar-Gebze kavşakları arasında yapılacak onarım çalışmaları nedeniyle 1 ay trafiğe kapatılaca..
Pazar yerinde bu manzarayı gören pazarcılar ne yapacağını şaşırdı
Ankara-Trabzon seferini yaparken 13 Ocak günü Trabzon Havalimanı’na iniş yaptığı sırada pistten çıkarak hizmet dışı kala..
Ortaya çıktı! TSK'daki fişlemeleri onlar yapmış
Türk Silahlı Kuvvetleri'ne sızdırdığı askerleri mahrem abilerle yöneten FETÖ, TSK mensuplarının kişisel bilgilerini ve ö..
Bahçeli sünnet düğününe katıldı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, makam şoförü Sedat  Karabıyık'ın oğlu Emir Kağan Karabıyık'ın sünnet düğününe katıldı...
Taşınmazlara enflasyon güncellemesinde son gün yarın
İşletmelerinde yer alan taşınmazları enflasyon güncellemesine tabi tutmak isteyen mükellefler için son başvuru süresi ya..
Hasadı bitmeden yüzde 80'i satıldı
Bilecik merkeze bağlı 360 rakımlı Kızıldamlar köyünde yetiştirilen ve raf ömrü bir sene olan kestane kabağının tarladan ..
Türkiye'nin konuştuğu uçak böyle götürüldü?
TRABZON Havalimanı'na geçen 13 Ocak'ta iniş yaparken kontrolden çıkıp, denize 25 metre kala yamaca saplanan ve bir daha ..
Fabrika gibi okul rekor gelir elde etti
Yaklaşık 5 milyon liralık geliri ile Türkiye'de ikinci sıraya yerleşen Ankara Altındağ Siteler Mesleki Eğitim Merkezi'nd..
Kendilerini savcı ve polis olarak tanıtan Suriyeli şebekeye film gibi operasyon
Ankara’da  H.A.’ya kendilerini polis ve savcı olarak tanıtan Suriyeli 3 şüpheli film gibi bir operasyonun ardından yakal..
YUKARI