SON DAKİKA

"Aydın" İLE İLGİLİ HABERLER

Fırtınanın beklendiği Kuşadası'nda turistler plaja koştu
Aydın merkez ve ilçelerinde, bölgeyi etkilemesi beklenen kasırgaya karşı en üst düzeyde alarma geçilirken Kuşadası'nda t..
IKBY milletvekili seçimleri yarın
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nde yer alan Erbil, Süleymaniye, Duhok ve Halepçe kentlerinde 3 milyon 88 bin seçmen yarın s..
20 bin dolarlık tespih göz kamaştırıyor
Diyarbakır'da tespih ustası Abdulkadir Mutlu'nun 20 bin dolara satışa çıkardığı damla kehribar tespih, göz kamaştırıyor...
İlk kez denediler!
Artvin'in Yusufeli ilçesine bağlı Erenköy'de 10 haneli Çakmak Mahallesi'ne ilk kez elektrik verildi. Evlerini bugüne kad..
Aydın’da izinlere tropik fırtına iptali
Aydın’da, Pazar günü etkili olması beklenen tropik fırtına nedeniyle Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personelinin izinleri ..
Dedesini kurtarmak isterken boğuldu
Aydın’ın Çine ilçesine bağlı Kabalar Mahallesi’nde sabah gölete düşerek kaybolan dede ve torunun cesetlerine ulaşıldı. D..
Erkek arkadaşı  yakıp çırılçıplak yola attı! Eski kocası konuştu...
Bursa'da, ayrılmak istediği erkek arkadaşı tarafından  benzin dökülerek yakıldığı iddiasıyla kaldırıldığı hastanede yaşa..
Berlin’le köprüler yeniden onarılıyor
Yedi yıl sonra Türkiye’den Almanya’ya gerçekleşen ilk ‘Devlet ziyareti’ için Berlin’de yoğun önlemler alındı. Erdoğan, A..
Köylülerden 'kanlı dere' nöbeti
Aydın'ın Germencik ilçesindeki İl Çayı'nda denetimler sıklaştı. Jandarma ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, ..
Otomobili derede, cesedi denizde bulundu
Düzce'nin Akçakoca ilçesinde dün derede otomobili bulunan büfeci Turgut Aydın'ın (57) denizde cesedi bulundu. Turgut Ayd..
YUKARI