SON DAKİKA

"Binali Yıldırım" İLE İLGİLİ HABERLER

FETÖ’cüler Etiyopya’daki vakıf mallarını üstüne geçirdi
Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Etiyopya’da “hayır kurumu” adı altında Türkiye’den ve Etiyopya’dan topladığı bağışlar..
İşte Yıldırım’ın iç tüzük taslağı: İnternet giriyor, ölüm cezası çıkıyor
“Bakanlar Kurulu, hükümetin çekilmesi, gensoru, güven oylaması” gibi yeni sisteme aykırı ifadeler tüzükten çıkarılacak. ..
Daha çok müzakere daha az münakaşa
Meclis’i yönetirken münakaşaları müzakereye çevirmeye özen göstereceğini kaydeden Yıldırım, “Daha çok müzakere, daha az ..
Binali Yıldırım'ın başkanlığındaki toplantılardan uzlaşı çıktı
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın başkanlığında  yapılan toplantılarda, TBMM Genel Kurul Salonu'ndaki oturma düzeni konusu..
Son dakika... TBMM Başkanı Yıldırım açıkladı! 'Af teklifi...'
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Özbekistan ziyareti dönüşü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gündeme ilişkin çarpıcı açı..
Demir dövdü, müze gezdi
TBMM Başkanı Binali Yıldırım Özbekistan’daki resmi ziyaretlerini dün de sürdürdü. Yıldırım beraberindeki parlamento heye..
Kadın personel istedi
Yazın son günlerinde Göcek’te tatil yapan Murat Yıldırım ve eşi İmane Elbani, kiraladıkları teknede kaptan da dahil olma..
Yıldırım, Özbek kaftanı giydi
TBMM Başkanı Binali Yıldırım resmi ziyarette bulunduğu Özbekistan’daki temaslarını sürdürüyor. Yıldırım, önceki akşam ba..
Başbakan Binali Yıldırım: Siber saldırıların ülkelerin ekonomilerine yıkıcı etkileri var
Başbakan Binali Yıldırım, Bilgi Güvenliği Konferansında konuşuyor. Yıldırım, "Siber saldırıların ülkelerin ekonomilerine..
Başbakan Yıldırım yarın Meclis'te Kılıçdaroğlu ile görüşecek
Başbakan Binali Yıldırım ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın saat 14.30'da Meclis'te bir araya gelecek...
YUKARI