SON DAKİKA

"Cumhurbaşkanlığı" İLE İLGİLİ HABERLER

İşte Yıldırım’ın iç tüzük taslağı: İnternet giriyor, ölüm cezası çıkıyor
“Bakanlar Kurulu, hükümetin çekilmesi, gensoru, güven oylaması” gibi yeni sisteme aykırı ifadeler tüzükten çıkarılacak. ..
Berlin’le köprüler yeniden onarılıyor
Yedi yıl sonra Türkiye’den Almanya’ya gerçekleşen ilk ‘Devlet ziyareti’ için Berlin’de yoğun önlemler alındı. Erdoğan, A..
Irak'ta cumhurbaşkanlığı için 7 aday yarışacak
Irak'ta 2 Ekim'de yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı seçiminde, 1'i kadın 7 aday yarışacak. Irak meclisinin, 2 Ekim S..
Halk plajları için ihale yapılacak
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, “Özellikle Bodrum, Çeşme, Antalya gibi Türkler arasında da çok popüler yerlerde be..
Binali Yıldırım'ın başkanlığındaki toplantılardan uzlaşı çıktı
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın başkanlığında  yapılan toplantılarda, TBMM Genel Kurul Salonu'ndaki oturma düzeni konusu..
İsviçreli firmadan Manisa’ya 20 milyon Euro’luk yatırım
İsviçre’nin köklü firmalarından Zehnder Group AG şirketlerinden Sanpan Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret, Manisa Organ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Alman basınına yazdı: Öncelikli beklentimiz...
Bugün Almanya'da resmi temaslarda bulunacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Alman basını için, "Almanya'dan Bek..
Son dakika... TBMM Başkanı Yıldırım açıkladı! 'Af teklifi...'
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Özbekistan ziyareti dönüşü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gündeme ilişkin çarpıcı açı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'den ayrıldı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş  Milletler (BM) 73. Genel Kurulu Görüşmelerine katılmak üzere bulu..
YUKARI