SON DAKİKA

"Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci" İLE İLGİLİ HABERLER

'Doların reddedilmesi ABD'yi zayıflatacak'
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, dünyanın çeşitli ülkelerinin dolar cinsi hesaplarından vazgeçmesinin Amerika Birle..
‘En çok sanat kazandırır’
Sanat dünyası son günleri büyük bir heyecanla geçirdi. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Contemporary İstanbul’un getirdiği c..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Washington Post'a makale yazdı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Washington Post  gazetesine yazdığı makalede, “Başkan (Donald) Trump'ın başarısız Ort..
Bakan Selçuk: '86 huzurevi sakini ilgili lokasyonlara nakil edildiler'
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, huzurevinde çıkan yangınla ilgili “Allah'a çok şükür hiçbi..
Lavrov: Filistin sorunu unutulmamalı
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov,  Ortadoğu'da adil çözümün son derece önemli olduğunu belirterek, "Filistin sorunu ..
Çalkantılı dönemin üstesinden geliriz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York’ta Türkiye-ABD İş Konseyi tarafından düzenlenen 9. Türkiye Yatırım Konferan..
Zonguldak’ta 2 araç çarpıştı; 1'i ağır 7 yaralı
Zonguldak’ta 2 otomobil çarpıştı. Meydana gelen kazada 1’i ağır 7 kişi yaralandı.
Dışişleri Bakanlığı'ndan BM Arabuluculuk Dostlar Grubu değerlendirmesi
Dışişleri Bakanlığı, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu ve Finlandiya Dışişleri Bakanı Timo Soini'nin eşbaşkanlığında gerçekleşen BM..
Bakan Selçuk'tan ‘PNS çağı’ uyarısı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Parlayan nesneler sendromu diye bir sendrom var. Bu çağ, PNS çağı. Yani sürekli bir şe..
Bakan Ersoy’dan flaş 'halk plajı' açıklaması
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "2019'da halk plajları ihalesi yapılacak Ocak'ta tamamlanması bekleniyor. Yen..
YUKARI