SON DAKİKA

"Kocaeli" İLE İLGİLİ HABERLER

Sürücüler dikkat! TEM'de 1 ay sürecek çalışma
Kocaeli TEM Otoyolu, Şekerpınar-Gebze kavşakları arasında yapılacak onarım çalışmaları nedeniyle 1 ay trafiğe kapatılaca..
Sular çekildi, deprem söylentisi yayıldı
Yalova'da deniz suyunun yaklaşık 25 metre çekilmesinin  depremle ilgisinin bulunmadığı, bunun meteorolojik bir durum old..
Yalova'da deniz normale döndü
Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, kentte yaşanan deniz çekilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Deniz çek..
İstanbul'dan Kocaeli'ne kadar kaçtı! Çalılıkların arasında yakalandı...
İstanbul merkezli 4 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı  operasyonda 11 şüpheli yakalanırken, çalıntı 48 araç ele geçirildi..
Denetlenen 51 fırından 40'ına ceza! Vatandaşın ekmeğiyle oynamışlar
Kocaeli Valiliği, ekmeğin gramajını düşürerek satan, sadece katkılı ekmek satan, yetersiz miktarda halk tipi ekmek ürett..
Bursa'da vahşet! Erkek arkadaşı yakarak öldürdü
Bursa'da sevgililerin ayrılık kavgası vahşete dönüştü. Ümit V. (30), barışmak için buluştuğu Şengül Vatansever'i (35) çı..
Türkiye'de bir ilk! Trans bireyin göğüs büyütme ameliyatını devlet karşılayacak
Yaklaşık 17 yıldır cezaevinde bulunan ve daha önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olan trans mahkuma göğüs büyütme ameliy..
Önce terası duvarla kapladı sonra da...
Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde evinin çatısında bulunan ve etrafını duvarla kapattığı terası esrar bahçesine dönüştüren şa..
Meteoroloji'den son dakika sağanak yağış uyarısı!
Meteoroloji'den alınan bilgilere göre; Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile sabah saatlerinde Kırklareli kıyıları, İstanb..
Türkiye Finans 300 şubeye ulaştı
2018 yılının ilk 8 ayında 13 yeni şube açan Türkiye Finans,bu ay itibariyle Türkiye genelinde 300 şubeye ulaştı. Banka, ..
YUKARI