SON DAKİKA

"TBMM" İLE İLGİLİ HABERLER

Emeklilikte yaşa takılanların gözü Meclis'te
Prim gün süresini doldurmasına rağmen yaş şartını yerine getiremediği için emekli olamayan yüz binlerce kişi, TBMM'de em..
İşte Yıldırım’ın iç tüzük taslağı: İnternet giriyor, ölüm cezası çıkıyor
“Bakanlar Kurulu, hükümetin çekilmesi, gensoru, güven oylaması” gibi yeni sisteme aykırı ifadeler tüzükten çıkarılacak. ..
Türkiye Kalkınma  Fonu kuruluyor
Ak Parti, Türkiye Kalkınma Fonu’nun kurulması için kanun teklifi verdi. Fonun, stratejik sektörlere finanman sağlaması ö..
TSE belgelerinde yüzde 25 indirim
Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Adem Şahin, "31 Aralık 2019'a kadar mevcut ücret tarifesinde herhangi bir artış yapm..
Daha çok müzakere daha az münakaşa
Meclis’i yönetirken münakaşaları müzakereye çevirmeye özen göstereceğini kaydeden Yıldırım, “Daha çok müzakere, daha az ..
Beş partiden iç tüzük uzlaşısı
TBMM Başkanı Yıldırım’ın başkanlık ettiği, iktidar ve muhalefet üyelerinin Meclis Başkanlık Divanı toplantısından “iç tü..
Binali Yıldırım'ın başkanlığındaki toplantılardan uzlaşı çıktı
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın başkanlığında  yapılan toplantılarda, TBMM Genel Kurul Salonu'ndaki oturma düzeni konusu..
Son dakika... TBMM Başkanı Yıldırım açıkladı! 'Af teklifi...'
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Özbekistan ziyareti dönüşü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gündeme ilişkin çarpıcı açı..
‘Nitelikli çoğunluğa gerek yok’
Ak Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, MHP’nin TBMM’ye sunduğu af teklifine i..
CHP, seçim kampanyasını şekillendiriyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplanan MYK’nın, tek gündemini yerel seçim hazırlıkları o..
YUKARI