SON DAKİKA

"bugün" İLE İLGİLİ HABERLER

Hiçbir şeyden habersiz pasaport kontrolüne girdiler! Gerçeği anlayınca...
Türkiye'nin ilk ve tek viyadüklü havalimanı olma özelliğine sahip Gazipaşa Alanya Havalimanı, sezon başında koyduğu 1 mi..
Edirne'de anonslar yapıldı! Halkın ormanlık alanlara girmemesi yönünde uyarılar geçiyor
Edirne'de Yunanistan üzerinden yurda giriş yapması beklenen fırtına öncesi Edirne'de belediye vatandaşları sık sık anons..
Yalova'da deniz normale döndü
Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, kentte yaşanan deniz çekilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Deniz çek..
Ankesör soruşturmasında 25 tutuklama
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Türk Silahlı  Kuvvetleri'ndeki (TSK) yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında, ara..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonia Guterres ile gör..
İstanbul Komedi Festivali başlıyor
BKM, kasım ayında üçüncü kez uluslararası bir komedi festivali olan İstanbul Komedi Festivali'ne ev sahipliği yapmaya ha..
‘En çok sanat kazandırır’
Sanat dünyası son günleri büyük bir heyecanla geçirdi. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Contemporary İstanbul’un getirdiği c..
Taşınmazlara enflasyon güncellemesinde son gün yarın
İşletmelerinde yer alan taşınmazları enflasyon güncellemesine tabi tutmak isteyen mükellefler için son başvuru süresi ya..
Mandalinada yüksek verim sevinci
Ege'nin dünyaca ünlü satsuma türü mandalinasında geçen seneye göre verimin yüksek olması, hem üreticiyi hem de ihracatçı..
YUKARI